Smluvní podmínky

Smluvní podmínky upravují užívání licence počítačového programu MediaCentrik a dalších služeb poskytovaných společností Allegro Group CZ, s.r.o.. Následující text je smluvním ujednáním, jehož odsouhlasením se Klient zavazuje dodržovat pravidla v něm stanovená. V případě porušení Smluvních podmínek kterýmkoli Klientem může Poskytovatel, Allegro Group CZ, s.r.o., uplatnit opatření v nich obsažená.

Grafika na míru (horní koláž, barevné schéma, favicon a tvorba css stylů)

Služba zahrnuje:

  • vytvoření hlavičky webové prezentace (horní koláž)
  • tvorbu barevného schématu v souladu s designem loga, banneru a koláže
  • tvorbu ikony adresního řádku - Favicon.ico
  • tvorbu vlastních css stylů a jejich nasazení

Grafikou na míru lze dosáhnout vysoce unikátního grafického layoutu:

Tvorba barevného schématu webové prezentace v souladu s designem loga, banneru a koláže

Služba zahrnuje návrh barevného schématu webové prezentace korespondujícího s dalšími grafickými prvky v hlavičce.

Součástí služby je také vytvoření barevné šablony v administraci webové prezentace tak, aby provozovatel nemusel tento úkon provádět sám.

Tvorba banneru standardních rozměrů pro horní koláž

Služba zahrnuje výrobu hlavičky dle rozměru vhodného pro umístění do horní koláže webové prezentace a s motivem dle zákazníkova návrhu.

 

Tvorba animovaného flashového banneru libovolných rozměrů

Služba zahrnuje výrobu flashového banneru (čtvercová nebo obdélníková reklama) dle rozměrů definovaných zákazníkem a s motivem dle zákazníkova návrhu.

Tvorba grafického loga - jpg nebo gif + vektory

Služba zahrnuje výrobu grafického (malovaného) loga (značky) ve formátech .gif, .jpg a ve vektorové grafice, která umožňuje změnu rozměrů, bez ztráty kvality. Díky tomuto lze pak logo využívat i v tištěných materiálech, firemních prezentacích apod.

Tvorba textového loga - jpg nebo gif + vektory

Služba zahrnuje výrobu textového loga (značky) ve formátech .gif, .jpg a ve vektorové grafice, která umožňuje změnu rozměrů bez ztráty kvality. Díky tomuto lze pak logo využívat i v tištěných materiálech, firemních prezentacích apod.

Tvorba klasické výměnné ikony 88x31 px

Služba zahrnuje tvorbu ikony typického formátu, který se využívá pro vzájemnou výměnu mezi majiteli webů a e-obchodů. Ikona může být animovaná.

Tvorba ikony adresního řádku prohlížeče - Favicon.ico

Favicon je ikona, kterou zobrazují webové prohlížeče nalevo od www adresy (viz obrázek níže).

Podívejte se nyní ve svém prohlížeči do adresního řádku, kde vidíte adresu www.MediaCentrik.cz. Vlevo vedle adresy je malá oranžová ikona se symbolem ND (NetDirect). Podobnou ikonu můžeme vytvořit i Vám. Využití ikony dnes patří ke standardům a weby, které jí nedisponují, jsou dnes považovány za neprofesionální. Vlastní ikona je samozřejmě výhodná, protože se lidem zobrazuje nejen v adresním řádku, ale také v záložkách webových prohlížečů a také v seznamech oblíbených položek. Díky tomu Vaše stránky každý snadno rozpozná i odliší. Standardní rozměr favicony je 32 x 32 pixelů.

Služba zahrnuje tvorbu ikony, odpovídající Vašemu logu, popřípadě na

Nastavení systému Google Analytics

Když víte, co přivádí zákazníky na Vaši webovou preyentaci, jak se lidé na webu chovají a na co reagují, můžete své on-line podnikání úspěšně rozvíjet správným směrem. Jedním z nejdokonalejších nástrojů pro měření návštěvnosti webu, který je pro vás dostupný bezplatně, je k dispozici v češtině a webovou prezentaci MediaCentrik s ním lze propojit, je Google Analytics. Měřící systém Google Analytics vám poskytuje podrobné statistiky reflektující počty a chování návštěvníků Vaší webové prezentace, na jejichž základě můžete vždy pružně zareagovat na aktuální vývoj a nasměrovat tak projekt k lepším výsledkům.

V této ceně máte založení účtu Google Analytics a základní nastavení pro měření. Se službou Založení a základní nastavení systému Google Analytics získáte správně nastavené měření ukazatelů návštěvnosti webové prezentace a statistik Google Analytics.

Ruční registrace do internetových katalogů - více než 400 odkazů

Zpětné odkazy jsou odkazy, které na Vaši webovou preyentaci vedou z různých webových stránek, katalogů (např. Firmy.cz), diskusních fór, blogů ap. Obecně platí, že čím více jich vybudujete, tím lépe. Zpětné odkazy pak mají dva hlavní efekty. Za prvé na ně lidé klikají, což znamená nové návštěvníky. Za druhé jsou velmi důležité pro SEO optimalizaci (optimalizace pro vyhledávače). Budování odkazů je samozřejmě velmi náročné na čas. Dobrou zprávou je, že tvorbu zpětných odkazů lze objednat u nás nebo u různých agentur. Pozor však na to, že některé agentury používají softwarové roboty pro budování odkazů. Výsledkem pak může být to, že vyhledávače začnou váš internetový obchod penalizovat a nepodaří se vám dobře umísťovat ve výsledcích vyhledávání.

Individuální školení PPC reklamy pro Sklik a Google Adwords (NetDirect Praha)

vložit popis

Individuální školení Google Analytics včetně E-commerce (NetDirect Praha)

vložit popis

Individuální školení copywriting - psaní pro web (NetDirect Praha)

vložit popis

Individuální SEO školení (NetDirect Praha)

Zkratka SEO znamená optimalizaci pro vyhledávače. Jistě si přejete, abyste se vyskytovali na předních stránkách výsledků vyhledávání například na Seznamu nebo Google. Na školení vysvětlíme principy optimalizace pro vyhledávače a naučíme vás, co dělat proto, abyste v SEO byli úspěšní.

Školení obvykle trvá 3-4 hodiny a zúčastnit se jej mohou tři osoby.

 

Registrace CZ domény (úkon zaregistrování)

Registrace domény je jedním z důležitých úkolů, který musíte zařídit, pokud si chcete pořídit webové stránky. Pro provoz MediaCentriku je vlastnictví domény nutnou samozřejmostí. Pokud tedy ještě doménu nevlastníte, můžete ji získat registrací.

Na trhu si můžete vybrat z nepřeberného množství domén. Například .cz, .eu, .com a další. Pokud jste si již doménu vybrali, je dalším důležitým krokem název vlastní internetové adresy, který si samozřejmě musíte vymyslet. Ideálně by měla kooperovat s profilem e-shopu (například  www.mediacentrik.cz). Problémem je však velká obsazenost domén. Proto se běžně stává, že si nějakou doménu vymyslíte, ale už je bohužel obsazená.

Další důležitou informací je, že úhradu domény je nutno provádět každý rok (další roky je národní

Školení ovládání aplikace (NetDirect Praha nebo Ostrava)

Naučíte se kompletně ovládat administraci MediaCentriku. Začneme od základních úkonů, jakými jsou napříkladv kládání a editace kategorií, publikování článků, práce s editovatelnými bloky, vytváření fotogalerií a anket, správa adresářů i obrázků, a skončíme rozsáhlými možnostmi nastavení MediaCentrik Mikro.

Školení obvykle trvá dvě hodiny a zúčastnit se jej mohou dvě osoby.

Prezentace systému MediaCentrik Mikro

vložit popis

Základní měsíční licence programu MediaCentrik Mikro včetně hostingu a postimplementační podpory

Měsíční licence MediaCentrik Mikro shrnuje veškeré služby a poplatky do jediné částky, tj. včetně hostingu a postimplementační podpory. Licenci a související služby hostingu a postimplementanční podpory lze objednat pouze jako celek, nikoli samostatně. Klienti licenci a související služby hradí měsíčně na základě záloh, které jsou jim zasílány do e-mailové schránky. Po úhradě měsíční splátky je zasíláno vyúčtování daňovým dokladem.

Jednorázový instalační poplatek

popis modulu